Hizmetlerimiz

2006 yılında kurulan şirketimiz temsil ettiği kurumların talepleri ve hedefleri doğrultusunda bilgiye ve uzmanlığa dayalı hizmet anlayışı ile iş ortaklarına tam ajans hizmeti sunmaktadır...

Neler Yapıyoruz

Neler Yapıyoruz

Size verebileceğimiz hizmetleri öğrenin

Dijital Medya

Müşterilerinin internet kanalıyla doğru mecraya ve doğru hedef kitlesine reklam vermesine olanak sağlayan Bumerang Medya.

Devamını Oku

Video Prodüksiyon

Bumerang Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor....

Devamını Oku

Web & Mobile Apps

Kurumsal ve profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz...

Devamını Oku

Dublaj (Seslendirme)

Seslendirme konusunda uzman kadromuz ile tanıtım filmi ve reklam filmlerinizde profesyonel prodüksiyon hizmeti sunmaya devam etmekteyiz

Devamını Oku

Grafik Tasarım

Bumerang Medya şiirsel tasarımlarla, markaya bir bakış, bir duygu, bir karakter, markanın sıradanlık içinde öne çıkmasını sağlayan bir dünya yaratır....

Devamını Oku

Fotoğraf Çekimi

Profesyonel fotoğrafçıların yönetiminde ve son teknoloji fotoğraf makineleri, ışık üniteleri ile ürün, katalog, moda, kapak, model çekimleri, makyaj, kostüm ve dinlenme alanlarının imkânı ile gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Kurumsal İletişim

Diksiyon ve Hitabet, kurum içi iletişim eğitimi, topluluk önünde konuşma, hızlı konuşma, ağız ve şive problemleri, özgüven sorunu, kekemelik, etkili sunum, beden dili ve zarafet başlıklarıyla eğitimler...

Devamını Oku

3D Animasyon & Modelleme

Tüm projeler için HD, 3D ve 2D animasyon, görsel efekt işlemleri ile kurgu, montaj teknikleri uygulanmaktadır. 3D render modelleme, organik modelleme, katı modelleme, karakter modelleme, mekan modelleme vb. bir çok farklı alana sahiptir ve her biri için alanında uzman kadromuz bulunmaktadır.

Devamını Oku

Organizasyon

Profesyonel fotoğrafçıların yönetiminde ve son teknoloji fotoğraf makineleri, ışık üniteleri ile ürün, katalog, moda, kapak, model çekimleri, makyaj, kostüm ve dinlenme alanlarının imkânı ile gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Markanızı ön plana çıkarmanın en etkili yöntemi videolu anlatımlardır.

85%

Güven Duygusu Veriyor

78%

Akıllarda Yer Ediyor

800%

Satın Alma Eğilimini Arttırıyor

Markanızın DNA’sını Oluştururuz!

Bumerang İş Süreçleri

Bumerang İş Süreçleri

Bumerang Medya, çalışma anlamında bütünleşik ilişki kurduğu markaların gereksinim duyacağı reklam video hazırlama çalışmalarında etkili çözümler tasarlayan, kurumsal bütünleşmeye önem veren, modern çağa uyum sağlayan ve müşteri memnuniyetini önde gören iş algısıyla günden güne başarılarına yenilerini katan bir video & reklam production ajansıdır.

Bumerang’da, Indoor-Outdoor çalışmalar; poster; konser, film afişi, ilan gibi görsel tasarım gerektiren tüm işler, özgün, orjinal ve yaratıcı bir tasarım stili ile gerçekleştirilir. Tasarlanan fikir eksiksiz olarak tam istenildiği gibi görsel algıya dönüştürülür. Bu yolla markanın mesajı hedef kitleye iletilerek beklenen geri besleme alınır.
Bumerang, web hizmetlerinde ziyaretçilerin kolaylıkla hâkim olabileceği, kullanıcı dostu, yenilikçi ve farklı bir web sitesi oluşturma sürecini işletir. Bu süreçte web sitesi, dünyadaki teknolojik gelişimlere entegre vaziyette görsel bir zenginlikte tasarlanır, editoryal olarak kurgulanan metinlerle donatılır ve sitenin her yenilikte veri girişleri yapılarak daima güncel kalması sağlanır.
Markalar arasından sıyrılmanın giderek daha önemli ve zor hâle geldiği bir iş ve rekabet dünyasında, tüm paydaşlarla sağlıklı iletişim kurabilmek, güven veren bir algı oluşmasını sağlamak ve markanın vizyonunu yansıtmak için kurumsal kimlik, tamamlayıcı bir parça olmaktan çok temel oluşturan bir araçtır.
Bumerang Medya, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda mükemmel sonuç verecek video içeriğini sağlamak için kreatif çalışmalar gerçekleştirir. Video Prodüksiyon kapsamında; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Kitap Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı), Reklam Filmi, İnteraktif Video, Masaüstü Reklam Filmi, Belgesel Prodüksiyonu, Klip Prodüksiyonu, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, 2D-3D Animasyon, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları, TV Programı, Etkinlik Prodüksiyonu, Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Motion Graphics, Kurgu & Montaj, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda sistematik çalışmalar gerçekleştirerek tam hizmet sunar.
Bumerang Medya, ürün, katalog, moda, kapak, model çekimlerini üstün görüntü ve ışık ekipmanlarıyla gerçekleştirir.
Bumerang Medya, iletişimin her geçen gün geliştiği ve hızlandığı bir dünyada, markalar için iletişim danışmanlığı yapılarak yeni ve çözüme giden stratejiler oluşturmanın gerekliliğine inanıyor ve bunun yanında verdiği diğer hizmetlerde de yenilikçi fikirleriyle çalıştığı markalara değer katıyor.

Kimlerle Çalışıyoruz

Kimlerle Çalışıyoruz

Bize inanan ve bu yolda bizimle yola çıkan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler...