Mükemmel ışık kalitesini, tarif edilmez derinlik hissini ve kusursuz renk yelpazesini fotoğraf karelerine yansıtıyoruz.

Katalog Çekimleri, Havadan Görüntüleme (Drone Çekimleri), Ürün Çekimi, Reklam Fotoğrafçılığı, Moda Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılık, Yemek Fotoğrafçılığı, Konferans, Davet ve Seminer Çekimleri (Organizasyon Çekimleri), Yerinde Çekim Hizmeti, İç Mekan Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri..

Fotoğraf ve Katalog Çekimleri

Havadan Drone Çekimleri

Moda Fotoğrafçılığı

Reklam Fotoğrafçılığı

Mimari Fotoğrafçılık

Yemek Fotoğrafçılığı


Fotoğraf ve Katalog

Fotoğraf ve Katalog

Ürün Çekimleri

Fotoğraf ve Katalog, bir firmanın verdiği hizmet ve ürünlerinin potansiyel müşterilerine tanıtımı açısından her zaman çok önemlidir. Firmaların ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmalarında ve reklamlarını yapmalarında en vazgeçilmez iletişim araçlarından biri katalogdur. Fotoğraf ve Katalog, tanıtım materyali olmakla birlikte müşterilerinize yaptığınız iş, ürettiğiniz ürünler hakkında bilgi veren ve ürünlerin pazarlanmasında etkin rol oynayan basılı reklam ve tanıtım araçlarıdır. Reklam ve görselliğin kurumsal firmalar için günden güne önem kazandığı bu dönemde ürünlerinizin fotoğraflanması firmanızın marka değerini arttıracaktır. Rekabet gücünüzün artması için kısa vadeli ve kalitesiz fotoğraflar yerine profesyonel ürün fotoğrafçısı bir ekip ile çalışmanız gerekmektedir. İstediğiniz kataloğun ölçülerini, sayfasını, bayiiniz için mi yoksa müşteriniz için mi hazırladığınızı, kurumsal kimliğinizi, kataloğun amacını bize anlatın. Biz sizin için fotoğraf çekiminizi yapalım, metinlerinizi yazalım.


Havadan Görüntüleme

Havadan Görüntüleme

Drone Çekimleri

Drone ve Flycam, havadan video ve Fotoğraf çekimi yapmamızı sağlayan ( İnsansız hava aracıdır ) sistemin adıdır. Drone veya flycamlar ile havadan fotoğraf ve video görüntülerini normal hava koşulların da sarsıntısız , 1 – 1000 metre mesafeden mükemmel görüntüler alır. Yapılması istenilen çekimler işin duruma göre İHAlar ile veya normal helikopterlerle yapılır. Video , fotoğraf çekilecek alan çok geniş bir alanı kapsıyorsa veya hava koşulları uygun değilse, İHAlar ile bunu yapmanız çok zaman alır ve sağlıklı bir görüntü elde etmeniz zordur. Görüntülerini alacağınız, tanıtımını yapacağınız geniş bir bölge ise ( 3 veya 5 kişilik, tercihe bağlı ) helikopterler kullanırız. Lokal çekimlerde ise Dronelar fiyat olarak daha cazip ve kullanışlıdır. Yapılacak çekime göre goPro veya Dslr makine gimbal terazi yöntemi ile Flycam / Drone helikoptere sabitlenir. Flycam’ le normal hava koşulların da 1 – 1.000 metre mesafeden sarsıntısız Fotoğraf ve HD video çekimi yapmaktadır.


Reklam Fotoğrafçılığı

Reklam Fotoğrafçılığı

Ürün Çekimleri

Reklam fotoğrafçılığı, markaların reklam kampanyaları için kullanmak istedikleri, ürün ve hizmetlerin, reklam tasarımlarına uygun kalitede fotoğraflandırılmasıdır. Fotoğraf çekimi konusunda profesyonelleşmiş kişilerce yapılması gerekmektedir. Bu işe, sektörel fotoğrafçılıkta denmektedir. Firma ürünlerini farklı açılardan fotoğraflandırmak , yani ambalaj özelliklerinin, firma isim ve logonun görülebilen en iyi açılarının yakalanıp markanın öne çıkması sağlanmaktadır. Profesyonel fotoğrafçıların aynı zamanda, çekim yapılacak mekanın ışığını, derinlik ve netlik ayarlarını, fotoğrafların kullanılacağı alanlara göre, ayarlayabilmelidir. Ürün ve hizmet fotoğraflarının duruşu, görünüşü, ifadesi oldukça önemlidir. Reklam fotoğrafçılığında kullanılan gösterim şekli, izleyiciye reklamı yapılan ürünün rakip ürün veya hizmetlerden farklı bir üstünlüğe sahip olduğu vaadini kanıtlamak istendiğinde kullanılır.


Moda Fotoğrafçılığı

Moda Fotoğrafçılığı

Fashion

Moda fotoğrafçılığı, giysi ve diğer moda öğelerin gösterilmesiyle ilgilenen bir fotoğraf sanatı türüdür. Moda fotoğrafçılığı sanatı, reklamlar ve kataloglar gibi alanlarda kullanılarak modanın izlenilmesine yön vermiştir. Zaman içinde giysiler ve modanın, egzotik mekanlar ve hikayeler içinde değeri arttıkça, Moda fotoğrafçılığı kendi estetiği içinde gelişmiştir. Moda fotoğrafçılığı konusunda hizmet veren fotoğraf stüdyomuz , siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda konsept çekimleri ve modelli moda çekimleri yapmaktadır. Fotoğraf ve Katalog hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.


Mimari Fotoğrafçılık

Mimari Fotoğrafçılık

Sanatın İçinden

Aklınıza gelebilecek her türlü projede, anlatılmak istenenlerin destekleyicisi olan fotoğraflar, uzman fotoğrafçılık ilkelerine göre çekilirler. Binaların, şehirlerin ve kültür merkezlerinin fotoğraf çekimleri ise, mimari fotoğrafçılık alanına girer. Şehir içi fotoğraflardan belgesellerin oluşturulması, binaların oluşum aşamalarının an ve an takip edilmesi, çekimi yapılan binanın çevresi ile olan kültürel bütünlüğünün dikkate alınması, tarihden dokular taşıyan binaların geçmişten günümüze restorasyonu gözlenmesi, arkeolojik alanların fotoğraflanması gibi konular mimari fotoğrafçılığın en önemli alanındadır. Mimari fotoğrafçılık, sadece binaların yada şehirlerin tarihi ve estetik yönüyle ilgilenmez. Aynı zamanda binaların oluşum süreçlerinde farklı projeler için verilerin birleştirilmesi ve bu verilerin belgelenmesi için de mimari fotoğrafçılıktan faydalanılır. Mimari fotoğrafçılık, farklı çekim teknikleri kullanarak yapıların benzersiz ve estetiki yönlerini vurgulamak, sabit nesneler ile oluşturulan fotoğrafların belirgin bir konuyu yakalamasını sağlamaktır. Öncesi ve sonrası ile şehirlerin doğal afetlerden ne gibi hasarlar aldığını karşılaştırılması için de mimari fotoğrafçılık kullanılır.


Yemek Fotoğrafçılığı

Yemek Fotoğrafçılığı

Lezzetli İş Yemek Fotoğrafçılığı

Yemek Fotoğrafçılığı, hem göz hem de karın doyuran her fotoğrafçının istediği çalışma alanıdır. Sadece tabaktaki yiyecek ve masa düzenlenmesi tek başına başarılı bir yemek fotoğrafı ortaya çıkarmaz. Profesyonel bir bakış açısı, ışığın hesaplanması, yemeğin taze ve diri olması gibi bir çok detaya dikkat etmek gerekmektedir. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda sıcak veya soğuk yemek çekimleri firmamızın stüdyolarında yada size uyan herhangi bir lokasyonu ufak bir stüdyo haline getirip iş teslimi yapabiliriz..


FOTOĞRAF ÇEKİMİ STÜDYOSU

Bumerang Medya fotoğraf çekimi stüdyosunda ürün çekimleri, organizasyon çekimleri, katalog çekimleri gerçekleştirilmektedir. Ürün ve katalog çekimlerini fotoğraf stüdyomuzda bulunan yüksek ışık sistemleri ile istenilen en yüksek kalitede çekmekteyiz. Mükemmel ışık kalitesini, tarif edilmez derinlik hissini ve kusursuz renk yelpazesini fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Siz hayal ettiğiniz görüntüyü tarif ediyorsunuz, biz de sizin için o anı donduruyoruz. Profesyonel fotoğraf çekimi, kaliteli malzeme ve fotoğrafçılara bağlıdır. Bu alanda profesyonelleşmiş kişiler, her zaman daha başarılı sonucu verir. Bu sebeple fotoğraf çektirirken, profesyonel bir reklam ajansına başvurmanız gerekmektedir..

Fotoğraf çekimi stüdyomuzda evlilik anılarınızı yaşatacak gelin ve damat çekimleri, model, manken, fotomodel çekimleri yapılmaktadır. Stüdyomuz ileri derecede ışık sistemleri ile donatılmış olup artistik resimlerinizi en iyi şekilde resme yansıtabiliriz. Tekstil firmalarının katalog çekimlerini kadromuzda bulunan model, manken ve fotomodellerle gerçekleştirmekteyiz. Giyim firmalarının çekimlerindeki fotoğraflarda markaların kataloglarında müşterilerin göz kamaştırıcı bakışları ile karşılaşacaksınız. Web sitesi fotoğraf çekiminde site ziyaretçilerini etkileyici fotoğraflarla ve de web sitenizin teknik alt yapısına uygun boyutlarda fotoğraflarla sitenizin kolay ulaşılabilir hale gelmesini sağlamaktayız.

Web sitesi için fotoğraf çekimi yaparak şirketinizin ürünlerini kaliteli bir şekilde milyonlara iletebilirsiniz. Markaların ürün çekimlerini ışık, gölge yansımalarını en iyi şekilde ayarlayıp fotoğraf çekimlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Broşür çekimleri, baskı çekimleri, yemek ürünlerinin çekimleri ile çok iyi fotoğraf sonuçları elde etmekteyiz. Stüdyomuzda photoshop programı ile elinizde bulunan resimlerin onarılmasını, çektiğimiz resimlerdeki istemediğiniz veya tekrar yapılanmasını istediğiniz yerlerin düzeltilmesini tarafımızdan gerçekleştirmekteyiz. Her türlü fotoğraf çekimi talebiniz için hizmetinizdeyiz. Şimdi, hayal ettiğiniz görüntüyü bizimle paylaşabilirsiniz...

Kimlerle Çalışıyoruz

Kimlerle Çalışıyoruz

Bize inanan ve bu yolda bizimle yola çıkan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler...